İnsan Kaynakları

Home / İnsan Kaynakları

Lotuslab’ da Kariyer

Çalışanların kurumun ilke ve hedeflerini benimsemelerini sağlamak, aynı zamanda kendilerini geliştirebilecekleri, yaratıcı yönlerini ortaya koyabilecekleri ve en verimli şekilde çalışabilecekleri ortamı hazırlamak üzere faaliyetlerini sürdürmekte, öte yandan benimsediği sürekli gelişim felsefesi ile faaliyetlerinin temelini teşkil eden insan kaynakları uygulamalarının sürekli geliştirilmesi, yeni uygulamaların hayata geçirilmesi ve sistemin iyileştirilmesini sağlamak üzere de çalışmalar sürdürmektedir.

Eğitim ve gelişimin ömür boyu devam eden bir süreç olduğunun bilincinde olan Kurumumuzda, yukarıda belirtilen kapsamda;

* Kurum içi düzenlemeleri çalışanlarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak gerçekleştirmek,
* Çalışanlarımızın memnuniyeti ve iş doyumunu ön planda tutmak,
* Çalışanlarımızın performanslarını artırmaya yönelik etkinlikler planlanmak,
* Çalışanlarımızın işbirliği ve takımla çalışma anlayışını benimsemelerini sağlayacak çalışmalar yapmak ve sürekli geliştirmek temel hedeflerimizdir.

Başvurduğunuz bu ilan genel başvuru niteliğindedir. Belirli bir pozisyona bağlı olarak yayınlanmamaktadır. Özgeçmişiniz ileride oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması halinde sizinle irtibata geçilecektir. Lotuslab’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, çalışma yaşamınızda başarılar dileriz.

    Açık Pozisyonlar

    Click here to change this text